| Επωνυμία Μάρκας: | Dongxin |
| Αριθμός μοντέλου: | PH001 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 300 Ste το μήνα |
| Έξοδος | Προθέρμανση Υψηλής Συχνότητας 5KW, 7KW, 10KW |
|---|---|
| Λυχνία Ταλάντωσης | 7T85RB, 7T40B |
| Πηγή Τροφοδοσίας | 3φ220V, 380V, 415V |
| Ισχύς Προθέρμανσης | 110°C εντός 60 δευτερολέπτων |
| Ρύθμιση Χρόνου | 999.9S |
| Συχνότητα Ταλάντωσης | 62MHZ, 72MHZ |
| Βάρος | 320kg |
| Διάταξη Καλύμματος | Αυτόματο Άνοιγμα και Κλείσιμο Τύπου Μοτέρ |
| Διαστάσεις Μηχανής | Π820×Β1150×Υ1720mm |
| Εναλλαγή Τάσης | 3 σταδίων |