| نام تجاری: | Dongxin |
| شماره مدل: | PH001 |
| MOQ: | 1 مجموعه |
| قیمت: | negotiable |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T |
| توانایی تامین: | 300 استیون در ماه |
| تولید | 5KW، 7KW، 10KW فرکانس بالا پیش گرم کردن |
|---|---|
| لوله نوسان | 7T85RB، 7T40B |
| منبع برق | 3φ220V، 380V، 415V |
| قدرت پیش گرم کردن | 110°C در عرض 60 ثانیه |
| تنظیم زمان | 999.9S |
| فرکانس نوسان | ۶۲ مگاهرتز، ۷۲ مگاهرتز |
| وزن | 320 کیلوگرم |
| ترتیب هود | نوع موتور باز و بسته شدن اتوماتیک |
| ابعاد ماشین | W820×D1150×H1720mm |
| تغییر ولتاژ | سه مرحله |