| Nazwa marki: | Dongxin |
| Numer modelu: | PH001 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 300 Ste miesięcznie |
| Produkcja | 5KW, 7KW, 10KW wysokiej częstotliwości podgrzewanie |
|---|---|
| Rurka oscylacyjna | 7T85RB, 7T40B |
| Źródło energii | 3φ220V, 380V, 415V |
| Moc podgrzewania | 110°C w ciągu 60 sekund |
| Ustawienie czasu | 999.9S |
| Częstotliwość oscylacji | 62 MHz, 72 MHz |
| Waga | 320 kg |
| Układ maszyny | Typ silnika Automatyczne otwieranie i zamykanie |
| Wymiary maszyny | W820 × D1150 × H1720 mm |
| Przełączanie napięcia | 3 etapy |