| Merknaam: | Dongxin |
| Modelnummer: | PH001 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 300 Ste per maand |
| Output | 5 kW, 7 kW, 10 kW hoogfrequente voorverwarming |
|---|---|
| Schommelbuis | 7T85RB, 7T40B |
| Stroombron | 3φ220V, 380V, 415V |
| Verwarmingsvermogen | 110°C binnen 60 seconden |
| Tijdinstelling | 999.9S |
| Schommelfrequentie | 62 MHz, 72 MHz |
| Gewicht | 320 kg |
| Hoodsysteem | Motortype Automatisch openen en sluiten |
| Afmetingen van de machine | W820×D1150×H1720mm |
| Spanningsschakelaar | 3 fasen |