| Επωνυμία Μάρκας: | Dongxin |
| Αριθμός μοντέλου: | PH001 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 200 σετ το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ισχύς Προθέρμανσης | 110℃ Εντός 60 Δευτερολέπτων |
| Διάταξη Κουκούλας | Αυτόματο Άνοιγμα και Κλείσιμο Τύπου Μοτέρ |
| Είσοδος Ισχύος | 11 KVA |
| Λυχνία Ταλάντωσης | 7T85RB, 7T40B |
| Πηγή Τροφοδοσίας | 3φ 220V / 380V / 415V |
| Απόσταση Ηλεκτροδίων | 30-70 mm |
| Εναλλαγή Τάσης | 3-σταδίων |
| Συχνότητα Ταλάντωσης | 62 MHz ή 72 MHz |
| Χρόνος | 999.9 Δευτερόλεπτα |
| Βάρος | 320 kg |
| Σημειώσεις | Υποστηρίζει Προθέρμανση Υψηλής Συχνότητας 5 KW, Προθέρμανση Υψηλής Συχνότητας 8 KW και Προθέρμανση Υψηλής Συχνότητας 10 KW |
Η Μηχανή Προθέρμανσης Μελαμίνης μας έχει σχεδιαστεί για να βελτιώσει την αποδοτικότητα και την ποιότητα της παραγωγής πλακών μελαμίνης, διασφαλίζοντας βέλτιστη προθέρμανση πριν από την περαιτέρω επεξεργασία. Για τεχνική υποστήριξη, ανατρέξτε στο εγχειρίδιο χρήσης που παρέχεται με τη μηχανή, το οποίο περιλαμβάνει λεπτομερείς οδηγίες για τις διαδικασίες εγκατάστασης, λειτουργίας και συντήρησης.
Η τακτική συντήρηση των στοιχείων προθέρμανσης και των ηλεκτρικών εξαρτημάτων είναι απαραίτητη για τη διασφάλιση σταθερής απόδοσης και μακροζωίας της μηχανής. Συνιστούμε προγραμματισμένες επιθεωρήσεις και καθαρισμό για την αποφυγή συσσώρευσης υπολειμμάτων που θα μπορούσαν να επηρεάσουν την αποδοτικότητα θέρμανσης.
Συσκευασία Προϊόντος:Η Μηχανή Προθέρμανσης Μελαμίνης συσκευάζεται προσεκτικά για να διασφαλιστεί η ασφαλής παράδοση. Τοποθετείται με ασφάλεια σε ένα στιβαρό ξύλινο κιβώτιο με αφρώδη επένδυση για προστασία από κραδασμούς και δονήσεις κατά τη μεταφορά. Όλα τα αποσπώμενα μέρη είναι τυλιγμένα ξεχωριστά και επισημασμένα για εύκολη συναρμολόγηση. Η συσκευασία έχει σχεδιαστεί για να αποτρέπει την υγρασία, τη σκόνη και τη ζημιά, διασφαλίζοντας ότι η μηχανή φτάνει σε άριστη κατάσταση λειτουργίας.
Αποστολή:Προσφέρουμε αξιόπιστες επιλογές αποστολής για τη Μηχανή Προθέρμανσης Μελαμίνης, συμπεριλαμβανομένων θαλάσσιων μεταφορών, αεροπορικών μεταφορών και υπηρεσιών ταχυμεταφορών. Οι χρόνοι αποστολής ποικίλλουν ανάλογα με τον προορισμό και την επιλεγμένη μέθοδο, με παρακολούθηση διαθέσιμη για όλες τις αποστολές. Η ομάδα logistics μας συντονίζεται στενά με τους πελάτες για να παρέχει έγκαιρες ενημερώσεις και να διασφαλίσει την ομαλή εκτελωνισμό και παράδοση. Τηρούνται ειδικές οδηγίες χειρισμού για τη διατήρηση της ακεραιότητας του προϊόντος καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας αποστολής.