| Marka Adı: | Dongxin |
| Model Numarası: | PH001 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Aylık 300 Ste |
| Çıkış | 5KW, 7KW, 10KW Yüksek frekanslı ön ısıtma |
|---|---|
| Salınım tüpü | 7T85RB, 7T40B |
| Güç Kaynağı | 3φ220V, 380V, 415V |
| Önyükleme Gücü | 60 saniye içinde 110°C |
| Zaman Ayarlama | 999.9S |
| Salınım Frekansı | 62 MHz, 72 MHz |
| Ağırlık | 320 kg |
| Başlık düzenlemesi | Otomatik Açma ve Kapatma Motoru Tipi |
| Makine Boyutları | W820×D1150×H1720mm |
| Voltaj Değiştirme | 3 aşamalı |