| Επωνυμία Μάρκας: | Dongxin |
| Αριθμός μοντέλου: | PH001 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 200 δευτερόλεπτα ανά μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διάταξη Καλύμματος | Αυτόματο Άνοιγμα και Κλείσιμο Τύπου Μοτέρ |
| Είσοδος Ισχύος | 11 KVA |
| Πηγή Τροφοδοσίας | 3φ 220V / 380V / 415V |
| Προδιαγραφές | Επίπεδο Ηλεκτρόδιο |
| Μέγεθος Ξύλινου Κιβωτίου | WDH 960×1230×1850 mm |
| Βάρος | 320 kg |
| Εναλλαγή Τάσης | 3-σταδίων |
| Διαστάσεις Μηχανής | WDH 820×1150×1720 mm |
| Χρόνος | 999.9 S |
| Έξοδος | 5 KW ή 7 KW ή 10 KW |
Η Μηχανή Προθέρμανσης Μελαμίνης μας έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αποτελεσματική και σταθερή προθέρμανση για σανίδες μελαμίνης, εξασφαλίζοντας βέλτιστη πρόσφυση και ποιότητα επιφάνειας κατά τις διαδικασίες ελασματοποίησης. Για τεχνική υποστήριξη, η ομάδα των ειδικών μας είναι διαθέσιμη για να βοηθήσει με την εγκατάσταση, τη λειτουργία και την καθοδήγηση συντήρησης για τη μεγιστοποίηση της απόδοσης και της διάρκειας ζωής της μηχανής.
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της τακτικής συντήρησης, της αντιμετώπισης προβλημάτων και της επισκευής για την ελαχιστοποίηση του χρόνου διακοπής λειτουργίας και τη διατήρηση της αποδοτικότητας παραγωγής. Διατίθενται επίσης ανταλλακτικά και επιλογές αναβάθμισης για να διατηρείται η Μηχανή Προθέρμανσης Μελαμίνης μας σε κορυφαία απόδοση.
Για λεπτομερή εγχειρίδια λειτουργίας, ενημερώσεις λογισμικού και εκπαιδευτικούς πόρους, ανατρέξτε στην τεκμηρίωση που παρέχεται με τη μηχανή σας ή αποκτήστε πρόσβαση στην διαδικτυακή μας πύλη υποστήριξης. Η δέσμευσή μας είναι να παρέχουμε αξιόπιστη και έγκαιρη υποστήριξη για να καλύψουμε τις ανάγκες παραγωγής σας.
Συσκευασία Προϊόντος:Η Μηχανή Προθέρμανσης Μελαμίνης συσκευάζεται με ασφάλεια για να διασφαλιστεί ότι φτάνει σε άριστη κατάσταση. Η μηχανή τυλίγεται με προστατευτικό αφρό και πλαστική μεμβράνη για την αποφυγή γρατζουνιών και συσσώρευσης σκόνης. Στη συνέχεια τοποθετείται μέσα σε ένα στιβαρό ξύλινο κιβώτιο ή ενισχυμένο χαρτόνι, ανάλογα με τις απαιτήσεις αποστολής. Όλα τα ευαίσθητα εξαρτήματα προστατεύονται με επιπλέον υλικά επένδυσης για την ελαχιστοποίηση της κίνησης κατά τη μεταφορά.
Αποστολή:Προσφέρουμε αξιόπιστες επιλογές αποστολής για την ασφαλή παράδοση της Μηχανής Προθέρμανσης Μελαμίνης στην τοποθεσία σας. Η αποστολή μπορεί να κανονιστεί μέσω θαλάσσιας μεταφοράς, αεροπορικής μεταφοράς ή χερσαίας μεταφοράς βάσει της προτίμησης και του προορισμού του πελάτη. Το προϊόν επιθεωρείται και ελέγχεται διεξοδικά πριν από την αποστολή για να εγγυηθεί την ποιότητα και τη λειτουργικότητα. Παρέχονται πληροφορίες παρακολούθησης μόλις αποσταλεί το προϊόν και η ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας είναι διαθέσιμη για να βοηθήσει με οποιεσδήποτε ερωτήσεις κατά τη διαδικασία αποστολής.