| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | 500 ton |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 23250 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
| Teknik parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Silindir çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 500 ton |
| Tablo Boyutu | 900 * 1000 mm |
| Seyahat | 560 mm |
| Kılavuz direği çapı | 140 mm |
| Makine ağırlığı | 11800 kg |
| Makine Boyutu | 2250*1360*2250 mm |
| Petrol depolama kapasitesi | 486 litre |
| Maksimum basınç | 210KG/CM2 |
| Ortalama toz tüketimi | 11KW/Saat |
| Makine Yapılandırması | Spesifikasyon |
|---|---|
| Sıcaklık kalkanı | Yüksek basınçlı asbest levhası |
| Isıtma plaka kalınlığı | 80 mm |
| Isıtma Modu | Isıtma plağı (SSR kontrolü) |
| Isıtma kapasitesi | 28.2KW |
| Elektrikli Makineler | 7.5KW 10P |
| Yağ pompası | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| Solenoid Valf | Japonya YUKEN |
| Tam yağ valfi | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| PLC | Tayvan Şilin |
| POD | Fuji, Japonya |