| Επωνυμία Μάρκας: | ZHENGTAI |
| Αριθμός μοντέλου: | 500 τόνους |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 23250 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20 |
| Τεχνική παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 450 χιλιοστά |
| Συνολική πίεση | 500 τόνοι |
| Μέγεθος πίνακα | 900 * 1000 mm |
| Ταξίδι | 560 χιλιοστά |
| Διάμετρος οδηγητικού στύλου | 140 χιλιοστά |
| Βάρος μηχανής | 11800 kg |
| Μέγεθος μηχανής | 2250*1360*2250 mm |
| Δυναμικότητα δεξαμενών πετρελαίου | 486 λίτρα |
| Μέγιστη πίεση | 210KG/CM2 |
| Μέση κατανάλωση σκόνης | 11 kW/h |
| Διαμόρφωση μηχανής | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Θερμική ασπίδα | Πίνακας αμίαντου υψηλής πίεσης |
| Δάχος της πλάκας θέρμανσης | 80 χιλιοστά |
| Τρόπος θέρμανσης | Πλάκα θέρμανσης (SSR ελεγχόμενη) |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 28.2KW |
| Ηλεκτρικά μηχανήματα | 7.5KW 10P |
| Αντλία λάδι | Κινέζικο-ξένο κοινό εγχείρημα LAONAISHI |
| Σολενοειδή βαλβίδα | Ιαπωνία |
| Βαλβίδα πλήρους ελαίου | Κινέζικο-ξένο κοινό εγχείρημα LAONAISHI |
| ΠΛΚ | Ταϊβάν Σίλιν |
| ΠΟΔ | Φούτζι, Ιαπωνία |