| Nazwa marki: | ZHENGTAI |
| Numer modelu: | 500T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | 23250 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20 |
| Parametr techniczny | Specyfikacja |
|---|---|
| Średnica cylindra | 450 mm |
| Całkowite ciśnienie | 500 ton |
| Rozmiar stołu | 900 * 1000 mm |
| Skok | 560 mm |
| Średnica słupa prowadzącego | 140 mm |
| Waga maszyny | 11800 kg |
| Rozmiar maszyny | 2250*1360*2250 mm |
| Pojemność zbiornika oleju | 486 L |
| Maksymalne ciśnienie | 210 KG/CM2 |
| Średnie zużycie proszku | 11KW/H |
| Konfiguracja maszyny | Specyfikacja |
|---|---|
| Osłona termiczna | Płyta azbestowa wysokociśnieniowa |
| Grubość płyty grzewczej | 80 mm |
| Tryb ogrzewania | Płyta grzewcza (sterowana SSR) |
| Moc grzewcza | 28,2 KW |
| Silnik elektryczny | 7,5 KW 10P |
| Pompa olejowa | Wspólne przedsięwzięcie chińsko-zagraniczne LAONAISHI |
| Zawór elektromagnetyczny | Japonia YUKEN |
| Zawór pełnego oleju | Wspólne przedsięwzięcie chińsko-zagraniczne LAONAISHI |
| PLC | Tajwan Shilin |
| POD | Fuji, Japonia |