| Merknaam: | ZHENGTAI |
| Modelnummer: | 500T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 23250 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
| Technische parameter | Specificatie |
|---|---|
| Cylinderdiameter | 450 mm |
| Totale druk | 500 ton |
| Tafelgrootte | 900 * 1000 mm |
| Trip | 560 mm |
| Diameter van de geleidingsstaaf | 140 mm |
| Gewicht van de machine | 11800 kg |
| Maatwerkgrootte | 2250*1360*2250 mm |
| Capaciteit van oliereservoirs | 486 l |
| Maximale druk | 210 kg/cm2 |
| Gemiddeld poederverbruik | 11 kW/h |
| Configuratie van de machine | Specificatie |
|---|---|
| Warmtebescherming | Hoogdruk asbestplaten |
| Dikte van de verwarmingsplaat | 80 mm |
| Verwarmingsstand | Verwarmingsplaat (SSR-gestuurd) |
| Verwarmingscapaciteit | 28.2 kW |
| Elektrische machines | 7.5KW 10P |
| Oliepomp | Gemeenschappelijke onderneming LAONAISHI |
| Solenoïde klep | Japan YUKEN |
| Volle olieklep | Gemeenschappelijke onderneming LAONAISHI |
| PLC's | Taiwanse shilin |
| POD | Fuji, Japan |