| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | 400 ton |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 18200 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
Melamin Sofra Takımı Hidrolik Pres Makinemiz, yüksek kaliteli melamin tabaklar, kaseler, tepsiler ve çeşitli çanak çömlek ürünlerinin hassas üretimi için tasarlanmıştır. Dayanıklılık ve verimlilik için tasarlanan bu makine, her bir sofra takımı parçasında homojen yoğunluk ve kusursuz parlak yüzeyler sağlamak için gelişmiş hidrolik basınç sistemlerini kullanır.
| Teknik Parametre | Özellik |
|---|---|
| Silindir Çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 400 ton |
| Masa Boyutu | 750 * 860 mm |
| Strok | 560 mm |
| Kılavuz Direk Çapı | 125 mm |
| Makine Ağırlığı | 7500 kg |
| Makine Boyutu | 2370*1500*2800 mm |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 540 L |
| Maksimum Basınç | 210 KG/CM² |
| Ortalama Toz Tüketimi | 11 KW/H |
| Bileşen | Dahil |
|---|---|
| Isı Kalkanı | Standart |
| Isıtma Plakası | Standart |
| Isıtma Sistemi | Standart |
| Elektrik Motoru | Standart |
| Yağ Pompası | Standart |
| Solenoid Valf | Standart |
| Tam Yağ Valfi | Standart |
| PLC Kontrol Sistemi | Standart |
| POD Arayüzü | Standart |
Uluslararası güvenlik ve kalite gereksinimlerini karşılamak için CE ve ISO standartlarına göre üretilmiştir.
SSS Melamin Sıkıştırma Makinesi
S: İstediğim makineye nasıl ulaşabilirim ?
C: Müşterilerin isteklerine göre profesyonel tavsiyelerde bulunacağız, müşterilerimizle tek tek görüşeceğiz.S: Makinenin teslimat süresi nedir?C. 20ila 40
gün sipariş onaylandıktan sonra, makine sipariş miktarına ve makine modeline bağlı olarak.
S: Melamin yemek takımı sıkıştırma makinesinin paketi nedir? C. DONGXIN marka makinelerin ağırlığı standart ağırlıktır, tüm konteynerin (FCL) taşınması tavsiye edilir, film ambalajı, tabanın dört köşesini hareket etmesini önlemek için ahşap ile sabitleyin, ardından konteynere sabitlemek için kalınlaştırılmış tel fermuar kullanın, böylece makine nakliye sırasında hareket etmez veya sallanmaz, makinenin fabrikanıza mükemmel bir şekilde taşınmasını sağlamak için.
![]()