| Nazwa marki: | Dongxin |
| Numer modelu: | HP1001 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | Negotiate |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 100 zestawów |
| Model | HP1001 |
|---|---|
| Wymiary | 2000mm * 1500mm * 1800mm |
| Waga | 1500-3000 kg |
| Wydajność produkcji | 100-500 sztuk/godzinę |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Zasilanie | 220V/380V |
| Zużycie energii | 5-15 KW |
| Tryby pracy | Półautomatyczny i w pełni automatyczny |
| Technologia formowania | Formowanie kompresyjne |
| Materiał | Wysokiej jakości żywica melaminowa |