| Marka Adı: | Dongxin |
| Model Numarası: | HP1001 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | Negotiate |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 Takım |
| Model | HP1001 |
|---|---|
| Boyutlar | 2000mm * 1500mm * 1800mm |
| Ağırlık | 1500-3000 kg |
| Üretim Kapasitesi | 100-500 adet/saat |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrol |
| Güç Kaynağı | 220V/380V |
| Güç Tüketimi | 5-15 KW |
| Çalışma Modları | Yarı Otomatik ve Tam Otomatik |
| Kalıplama Teknolojisi | Sıkıştırma Kalıplama |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Melamin Reçine |