| Nazwa marki: | ZHENGTAI |
| Numer modelu: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | 13100 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20 |
| Średnica Cylindra | 450 mm |
| Ciśnienie Całkowite | 250 ton |
| Rozmiar Stołu | 650 * 750 mm |
| Skok | 560 mm |
| Średnica Kolumny Prowadzącej | 100 mm |
| Waga Maszyny | 5200 kg |
| Rozmiar Maszyny | 2250*1360*2250 mm |
| Pojemność Zbiornika Oleju | 486 L |
| Maksymalne Ciśnienie | 210 KG/CM² |
| Średnie Zużycie Energii | 11 KW/H |
| Osłona Termiczna | Płyta Azbestowa Wysokociśnieniowa |
| Grubość Płyty Grzewczej | 70 mm |
| Tryb Grzania | Płyta Grzewcza (Sterowana SSR) |
| Moc Grzewcza | 12.4 KW |
| Silnik Elektryczny | 7.5 KW 10P |
| Pompa Olejowa | Chińsko-zagraniczne Przedsiębiorstwo Joint Venture LAONAISHI |
| Zawór Elektromagnetyczny | Japonia YUKEN |
| Zawór Pełnego Oleju | Chińsko-zagraniczne Przedsiębiorstwo Joint Venture LAONAISHI |
| Sterownik PLC | Tajwan Shilin |
| Wyświetlacz POD | Fuji, Japonia |