| Merknaam: | Dongxin |
| Modelnummer: | HP1001 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Negotiate |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 100 sets |
| Model | HP1001 |
|---|---|
| Afmetingen | 2000 mm * 1500 mm * 1800 mm |
| Gewicht | 1500-3000 kg |
| Productiecapaciteit | 100-500 stuks per uur |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Stroomvoorziening | 220V/380V |
| Energieverbruik | 5-15 kW |
| Operatiemodi. | Halfautomatische en volledig automatische |
| Vormtechniek | Compressievorming |
| Materiaal | Melaminehars van hoge kwaliteit |