| Επωνυμία Μάρκας: | Dongxin |
| Αριθμός μοντέλου: | HP1001 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | Negotiate |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 σετ |
| Σχήμα | HP1001 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2000mm * 1500mm * 1800mm |
| Βάρος | 1500-3000 kg |
| Κατανάλωση | 100-500 τεμάχια/ώρα |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 5-15 KW |
| Τρόποι λειτουργίας | Ημιαυτόματη και πλήρως αυτόματη |
| Τεχνολογία Σχηματισμού | Σχηματισμός συμπιέσεως |
| Υλικό | Υψηλής ποιότητας ρητίνη μελαμίνης |