| Επωνυμία Μάρκας: | ZHENGTAI |
| Αριθμός μοντέλου: | 400Τ |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 18200 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20 |
Η Μηχανή Υδραυλικής Πρέσας μας για Μελανιένια Επιτραπέζια Σκεύη είναι σχεδιασμένη για την ακριβή κατασκευή υψηλής ποιότητας μελανιένιων πιάτων, μπολ, δίσκων και διαφόρων ειδών επιτραπέζιων σκευών. Σχεδιασμένη για ανθεκτικότητα και αποδοτικότητα, αυτή η μηχανή χρησιμοποιεί προηγμένα υδραυλικά συστήματα πίεσης για να διασφαλίσει ομοιόμορφη πυκνότητα και άψογες γυαλιστερές επιφάνειες σε κάθε κομμάτι επιτραπέζιου σκεύους.
| Τεχνική Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διάμετρος Κυλίνδρου | 450 mm |
| Συνολική Πίεση | 400 τόνοι |
| Μέγεθος Τραπεζιού | 750 * 860 mm |
| Διαδρομή | 560 mm |
| Διάμετρος Οδηγού | 125 mm |
| Βάρος Μηχανής | 7500 kg |
| Μέγεθος Μηχανής | 2370*1500*2800 mm |
| Χωρητικότητα Δοχείου Λαδιού | 540 L |
| Μέγιστη Πίεση | 210 KG/CM² |
| Μέση Κατανάλωση Σκόνης | 11 KW/H |
| Στοιχείο | Περιλαμβάνεται |
|---|---|
| Θερμική Ασπίδα | Τυπικό |
| Θερμική Πλάκα | Τυπικό |
| Σύστημα Θέρμανσης | Τυπικό |
| Ηλεκτρική Μηχανή | Τυπικό |
| Αντλία Λαδιού | Τυπικό |
| Ηλεκτροβαλβίδα | Τυπικό |
| Βαλβίδα Πλήρους Λαδιού | Τυπικό |
| Σύστημα Ελέγχου PLC | Τυπικό |
| Διεπαφή POD | Τυπικό |
Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα CE και ISO για να πληροί τις διεθνείς απαιτήσεις ασφάλειας και ποιότητας.
Συχνές Ερωτήσεις Μηχανής Συμπίεσης Μελανίνης
Ε: Πώς μπορώ να αποκτήσω τη μηχανή που θέλω ?
Α: Θα δώσουμε επαγγελματικές συμβουλές σύμφωνα με τα αιτήματα των πελατών, θα μιλήσουμε με τον πελάτη μας έναν προς έναν.Ε: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης για τη μηχανή;
Α. 20
έως 40 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας, ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας της μηχανής και το μοντέλο της μηχανής.Ε: Ποια είναι η συσκευασία για τη μηχανή συμπίεσης μελανιένιων επιτραπέζιων σκευών;
Α.
Το βάρος των μηχανημάτων της μάρκας DONGXIN είναι το τυπικό βάρος, συνιστάται η μεταφορά ολόκληρου του εμπορευματοκιβωτίου (FCL), συσκευασία με φιλμ, χρήση ξύλου για τη στερέωση των τεσσάρων γωνιών της βάσης για την αποφυγή κίνησης, στη συνέχεια πάχυνση του σύρματος Η φερμουάρ στερεώνεται στο εμπορευματοκιβώτιο, έτσι ώστε η μηχανή να μην κινείται ή να ταλαντεύεται κατά τη μεταφορά, για να διασφαλιστεί ότι η μηχανή μεταφέρεται τέλεια στο εργοστάσιό σας.
![]()