| Merknaam: | ZHENGTAI |
| Modelnummer: | 400T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 18200 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
Onze Melamine Hydraulic Press Machine voor tafelgerei is ontworpen voor het nauwkeurig maken van melamineplaten, borden, diensten en verschillende vaatwaren van hoge kwaliteit.Ontworpen voor duurzaamheid en efficiëntieDeze machine maakt gebruik van geavanceerde hydraulische druksystemen om een uniforme dichtheid en een onberispelijke glanzende afwerking op elk stuk servies te garanderen.
| Technische parameter | Specificatie |
|---|---|
| Cylinderdiameter | 450 mm |
| Totale druk | 400 ton |
| Tafelgrootte | 750 * 860 mm |
| Trip | 560 mm |
| Diameter van de geleidingsstaaf | 125 mm |
| Gewicht van de machine | 7500 kg |
| Maatwerkgrootte | 2370*1500*2800 mm |
| Capaciteit van oliereservoirs | 540 liter |
| Maximale druk | 210 kg/cm2 |
| Gemiddeld poederverbruik | 11 kW/h |
| Component | Inbegrepen |
|---|---|
| Warmtebescherming | Standaard |
| Verwarmingsplaat | Standaard |
| Verwarmingssysteem | Standaard |
| Elektrische machines | Standaard |
| Oliepomp | Standaard |
| Solenoïde klep | Standaard |
| Volle olieklep | Standaard |
| PLC-besturingssysteem | Standaard |
| POD-interface | Standaard |
Gemaakt volgens CE- en ISO-normen om aan de internationale veiligheids- en kwaliteitseisen te voldoen.
FAQ Melamine compressie machine
Hoe kan ik de machine krijgen die ik wil? ?
A: Wij geven professioneel advies volgens de klanten'verzoeken,We zullen met onze klant één voor één praten.
V: Wat is de levertijd voor de machine?
A. 20 tot 40dagen naBevestigde bestelling, afhankelijk van de hoeveelheid bestelling en het model van de machine.
V: Wat is het pakket voor de melamine kompressie machine?
- A.Het gewichtDONGXINDe fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten van de fabrikanten.ontainer(FCL), filmverpakking, gebruik hout om de vier hoeken van de basis te bevestigen om beweging te voorkomen, dan dikker de draad De rits is bevestigd in de container,zodat de machine tijdens het vervoer niet beweegt of schudt,om zeker te zijnDe machine is perfect vervoerd naar uw fabriek.
![]()