| Merknaam: | ZHENGTAI |
| Modelnummer: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 13100 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
| Cilinder Diameter | 450 mm |
| Totale Druk | 250 ton |
| Tafel Afmeting | 650 * 750 mm |
| Slag | 560 mm |
| Geleidestang Diameter | 100 mm |
| Machine Gewicht | 5200 kg |
| Machine Afmeting | 2250*1360*2250 mm |
| Olie Reservoir Capaciteit | 486 L |
| Maximale Druk | 210 KG/CM² |
| Gemiddeld Poederverbruik | 11 KW/H |
| Hitte Schild | Hoge Druk Asbestplaat |
| Verwarming Plaat Dikte | 70 mm |
| Verwarmingsmodus | Verwarming Plaat (SSR Gestuurd) |
| Verwarmingscapaciteit | 12.4 KW |
| Elektrische Motor | 7.5 KW 10P |
| Oliepomp | Chinees-Buitenlandse Joint Venture LAONAISHI |
| Solenoïde Klep | Japan YUKEN |
| Volledige Olie Klep | Chinees-Buitenlandse Joint Venture LAONAISHI |
| PLC | Taiwan Shilin |
| POD | Fuji, Japan |