| Nazwa marki: | ZHENGTAI |
| Numer modelu: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | 13100 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20 |
| Średnica cylindru | 450 mm |
| Całkowite ciśnienie | 250 ton |
| Rozmiar stołu | 620 × 720 mm |
| Wycieczka | 560 mm |
| Średnica przewodnika | 100 mm |
| Maszyna | 5000 kg |
| Wielkość maszyny | 2150 × 1260 × 2250 mm |
| Pojemność zbiornika ropy | 486 l |
| Maksymalne ciśnienie | 210 kg/cm2 |
| Średnie zużycie proszku | 11 kW/h |
| Osłona cieplna | Płyty azbestowe pod wysokim ciśnieniem |
| Grubość płyty grzewczej | 70 mm |
| Tryb ogrzewania | Płytka grzewcza (SSR sterowana) |
| Pojemność ogrzewania | 140,8 kW |
| Maszyny elektryczne | 7.5 KW 10P |
| Pompa olejowa | Wspólne chińsko-zagraniczne przedsiębiorstwo LAONAISHI |
| Wyniki badań | Japonia YUKEN |
| Zawór pełnoolejowy | Wspólne chińsko-zagraniczne przedsiębiorstwo LAONAISHI |
| PLC | Sziling tajwański |
| POD | Fuji, Japonia |