| Merknaam: | ZHENGTAI |
| Modelnummer: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 13100 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
| Cilinderdiameter | 450 mm |
| Totale Druk | 250 ton |
| Tafelafmetingen | 620 × 720 mm |
| Slag | 560 mm |
| Geleidingsstangdiameter | 100 mm |
| Machinegewicht | 5000 kg |
| Afmetingen machine | 2150 × 1260 × 2250 mm |
| Capaciteit Olie Reservoir | 486 L |
| Maximale Druk | 210 KG/CM² |
| Gemiddeld Poederverbruik | 11 KW/H |
| Hittebescherming | Hoge Druk Asbestplaat |
| Dikte Verwarmingplaat | 70 mm |
| Verwarmingsmodus | Verwarmingplaat (SSR Gestuurd) |
| Verwarmingscapaciteit | 14.8 KW |
| Elektrische Motor | 7.5 KW 10P |
| Oliepomp | Chinees-Buitenlandse Joint Venture LAONAISHI |
| Solenoïdeklep | Japan YUKEN |
| Volledige Olieklep | Chinees-Buitenlandse Joint Venture LAONAISHI |
| PLC | Taiwan Shilin |
| POD | Fuji, Japan |