| Επωνυμία Μάρκας: | ZHENGTAI |
| Αριθμός μοντέλου: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 13100 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20 |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 450 χιλιοστά |
| Συνολική πίεση | 250 τόνοι |
| Μέγεθος πίνακα | 620 × 720 mm |
| Ταξίδι | 560 χιλιοστά |
| Διάμετρος οδηγητικού στύλου | 100 χιλιοστά |
| Βάρος μηχανής | 5000 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 2150 × 1260 × 2250 mm |
| Δυναμικότητα δεξαμενών πετρελαίου | 486 λίτρα |
| Μέγιστη πίεση | 210 KG/CM2 |
| Μέση κατανάλωση σκόνης | 11 KW/h |
| Θερμική ασπίδα | Πίνακας αμίαντου υψηλής πίεσης |
| Δάχος της πλάκας θέρμανσης | 70 mm |
| Τρόπος θέρμανσης | Πλάκα θέρμανσης (SSR ελεγχόμενη) |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 140,8 KW |
| Ηλεκτρικά μηχανήματα | 7.5 KW 10P |
| Αντλία λάδι | Κινέζικο-ξένο κοινό εγχείρημα LAONAISHI |
| Σολενοειδή βαλβίδα | Ιαπωνία |
| Βαλβίδα πλήρους ελαίου | Κινέζικο-ξένο κοινό εγχείρημα LAONAISHI |
| ΠΛΚ | Ταϊβάν Σίλιν |
| ΠΟΔ | Φούτζι, Ιαπωνία |