| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | 500 ton |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 34500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 15 |
| Teknik Parametre | Özellikler |
|---|---|
| Silindir Çapı | 620 mm |
| Toplam Basınç | 600 ton |
| Masa Boyutu | 1000 * 1200 mm |
| Strok | 560 mm |
| Kılavuz Direk Çapı | 160 mm |
| Makine Ağırlığı | 15900 kg |
| Makine Boyutu | 2840*1755*3200 mm |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 630 L |
| Maksimum Basınç | 590 KG/CM² |
| Ortalama Toz Tüketimi | 11 KW/H |
| Makine Konfigürasyonu | Özellikler |
|---|---|
| Isı Kalkanı | Yüksek basınçlı asbest levha |
| Isıtma Plakası Kalınlığı | 80 mm |
| Isıtma Modu | Isıtma plakası (SSR kontrollü) |
| Isıtma Kapasitesi | 28.2 KW |
| Elektrik Motoru | 11 KW 15P |
| Yağ Pompası | Çin-yabancı ortak girişim LAONAISHI |
| Solenoid Valf | Japonya YUKEN |
| Tam Yağ Valfi | Çin-yabancı ortak girişim LAONAISHI |
| PLC | Tayvan Shilin |
| POD | Fuji, Japonya |