| Επωνυμία Μάρκας: | ZHENGTAI |
| Αριθμός μοντέλου: | 500 τόνους |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 34500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 15 |
| Τεχνική παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 620 mm |
| Συνολική πίεση | 600 τόνοι |
| Μέγεθος πίνακα | 1000 * 1200 mm |
| Ταξίδι | 560 χιλιοστά |
| Διάμετρος οδηγητικού στύλου | 160 χιλιοστά |
| Βάρος μηχανής | 15900 kg |
| Μέγεθος μηχανής | 2840*1755*3200 mm |
| Δυναμικότητα δεξαμενών πετρελαίου | 630 λίτρα |
| Μέγιστη πίεση | 590 KG/CM2 |
| Μέση κατανάλωση σκόνης | 11 KW/h |
| Διαμόρφωση μηχανής | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Θερμική ασπίδα | Πίνακας αμίαντου υψηλής πίεσης |
| Δάχος της πλάκας θέρμανσης | 80 mm |
| Τρόπος θέρμανσης | Πλάκα θέρμανσης (SSR ελεγχόμενη) |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 28.2 KW |
| Ηλεκτρικά μηχανήματα | 11 KW 15P |
| Αντλία λάδι | Κινέζικο-ξένο κοινό εγχείρημα LAONAISHI |
| Σολενοειδή βαλβίδα | Ιαπωνία |
| Βαλβίδα πλήρους ελαίου | Κινέζικο-ξένο κοινό εγχείρημα LAONAISHI |
| ΠΛΚ | Ταϊβάν Σίλιν |
| ΠΟΔ | Φούτζι, Ιαπωνία |