| Nazwa marki: | ZHENGTAI |
| Numer modelu: | 500T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | 34500 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 15 |
| Parametr Techniczny | Specyfikacja |
|---|---|
| Średnica Cylindra | 620 mm |
| Ciśnienie Całkowite | 600 ton |
| Rozmiar Stołu | 1000 * 1200 mm |
| Skok | 560 mm |
| Średnica Kolumny Prowadzącej | 160 mm |
| Waga Maszyny | 15900 kg |
| Rozmiar Maszyny | 2840*1755*3200 mm |
| Pojemność Zbiornika Oleju | 630 L |
| Maksymalne Ciśnienie | 590 KG/CM² |
| Średnie Zużycie Proszku | 11 KW/H |
| Konfiguracja Maszyny | Specyfikacja |
|---|---|
| Osłona Termiczna | Płyta azbestowa wysokociśnieniowa |
| Grubość Płyty Grzewczej | 80 mm |
| Tryb Grzania | Płyta grzewcza (sterowana SSR) |
| Moc Grzewcza | 28,2 KW |
| Silnik Elektryczny | 11 KW 15P |
| Pompa Olejowa | Wspólne przedsięwzięcie chińsko-zagraniczne LAONAISHI |
| Zawór Elektromagnetyczny | Japonia YUKEN |
| Zawór Pełnego Oleju | Wspólne przedsięwzięcie chińsko-zagraniczne LAONAISHI |
| Sterownik PLC | Tajwan Shilin |
| Wyświetlacz POD | Fuji, Japonia |