| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | 250 ton |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 22800 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
![]()
| Teknik parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Silindir çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 400 ton |
| Tablo Boyutu | 700 × 800 mm |
| Seyahat | 560 mm |
| Kılavuz direği çapı | 110 mm |
| Makine ağırlığı | 5500 kg |
| Makine Boyutu | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Petrol depolama kapasitesi | 486 litre |
| Maksimum basınç | 210 KG/CM2 |
| Ortalama toz tüketimi | 11 KW/H |
| Bileşen | İçeri alındı |
|---|---|
| Sıcaklık kalkanı | Standart |
| Isıtma plağı | Standart |
| Isıtma Sistemi | Standart |
| Elektrikli Makineler | Standart |
| Yağ pompası | Standart |
| Solenoid Valf | Standart |
| Tam yağ valfi | Standart |
| PLC Kontrol Sistemi | Standart |
| POD Arayüzü | Standart |