| Merknaam: | ZHENGTAI |
| Modelnummer: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 13100 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
| Cylinderdiameter | 450 mm |
| Totale druk | 300 ton |
| Tafelgrootte | 700 * 800 mm |
| Trip | 560 mm |
| Diameter van de geleidingsstaaf | 110 mm |
| Gewicht van de machine | 7350 kg |
| Maatwerkgrootte | 1400*2250*2600 mm |
| Capaciteit van oliereservoirs | 486 l |
| Maximale druk | 210 kg/cm2 |
| Gemiddeld poederverbruik | 11 kW/h |
| Warmtebescherming | Hoogdruk asbestplaat |
| Dikte van de verwarmingsplaat | 70 mm |
| Verwarmingsstand | Verwarmingsplaat (SSR-gecontroleerd) |
| Verwarmingscapaciteit | 14.8 KW |
| Elektrische machines | 7.5 KW 10P |
| Oliepomp | Gemeenschappelijke onderneming LAONAISHI |
| Solenoïde klep | Japan YUKEN |
| Volle olieklep | Gemeenschappelijke onderneming LAONAISHI |
| PLC's | Taiwanse shilin |
| POD | Fuji, Japan |