| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | ZT300T |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 13100 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
| Silindir çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 300 ton |
| Tablo Boyutu | 700 * 800 mm |
| Seyahat | 560 mm |
| Kılavuz direği çapı | 110 mm |
| Makine ağırlığı | 7350 kg |
| Makine Boyutu | 1400*2250*2600 mm |
| Petrol depolama kapasitesi | 486 litre |
| Maksimum basınç | 210 KG/CM2 |
| Ortalama toz tüketimi | 11 KW/H |
| Sıcaklık kalkanı | Yüksek Basınçlı Asbest Tablosu |
| Isıtma plaka kalınlığı | 70 mm |
| Isıtma Modu | Isıtma plağı (SSR kontrolü) |
| Isıtma kapasitesi | 14.8 KW |
| Elektrikli Makineler | 7.5 KW 10P |
| Yağ pompası | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| Solenoid Valf | Japonya YUKEN |
| Tam yağ valfi | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| PLC | Tayvan Şilin |
| POD | Fuji, Japonya |