| Επωνυμία Μάρκας: | ZHENGTAI |
| Αριθμός μοντέλου: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 13100 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20 |
| Διάμετρος Κυλίνδρου | 450 mm |
| Συνολική Πίεση | 300 τόνοι |
| Μέγεθος Τραπεζιού | 700 * 800 mm |
| Διαδρομή | 560 mm |
| Διάμετρος Οδηγού | 110 mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 7350 kg |
| Μέγεθος Μηχανήματος | 1400*2250*2600 mm |
| Χωρητικότητα Δοχείου Λαδιού | 486 L |
| Μέγιστη Πίεση | 210 KG/CM² |
| Μέση Κατανάλωση Σκόνης | 11 KW/H |
| Θερμική Ασπίδα | Πλάκα Ασφάλτου Υψηλής Πίεσης |
| Πάχος Θερμαντικής Πλάκας | 70 mm |
| Λειτουργία Θέρμανσης | Θερμαντική Πλάκα (Ελεγχόμενη από SSR) |
| Ισχύς Θέρμανσης | 14.8 KW |
| Ηλεκτρική Μηχανή | 7.5 KW 10P |
| Αντλία Λαδιού | Κοινή Επιχείρηση Κίνας-Εξωτερικού LAONAISHI |
| Ηλεκτροβαλβίδα | Ιαπωνία YUKEN |
| Βαλβίδα Πλήρους Λαδιού | Κοινή Επιχείρηση Κίνας-Εξωτερικού LAONAISHI |
| PLC | Ταϊβάν Shilin |
| POD | Fuji, Ιαπωνία |