| Marka Adı: | Dongxin |
| Model Numarası: | W001 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 takım/ay |
DM-1350-10 Otomatik Çoklu Başlı Ağırlaştırıcı endüstriyel uygulamalar için gelişmiş teknoloji ile hassas ağırlama sağlar.Bu makine doğru ölçüm ve hızlı işleme ile üretim hatlarını optimize eder.
| Model | DM-1350-10 / W001 |
|---|---|
| Boyutları | 1350 × 775 × 2300 mm (L × W × H) |
| Ağırlık | 140 kg |
| Güç tüketimi | 220V'de en fazla 530W |
| Giriş Voltajı | AC-220V 50Hz veya AC-380V 50Hz |
| Doğru Ölçüm | ±2g |
| Üretim Verimliliği | Kalıp döngüsü zamanı başına 10 saniye |
| Hopper Kapasitesi | 25 kg (20 kg önerilen kullanım) |
| Hava basıncı | 0.4-0.6 Mpa |
| Hava tüketimi | 3.0 L/min |
Bu çok başlı tartıcı gıda işleme, ilaç, kimyasal ve üretim endüstrileri için idealdir.küçük donanım bileşenleri, ve kimyasal tozlar.
Dongxin, özel üretim gereksinimlerini karşılamak için DM-1350-10 Otomatik Çoklu Başlı Ağırlık için özelleştirilmiş çözümler sunar ve operasyonel ihtiyaçlarınız için optimal verimlilik ve doğruluk sağlar.
Kapsamlı kurulum kılavuzu, kullanım talimatları, bakım prosedürleri ve sorun giderme desteği içerir.Yetkili merkezler aracılığıyla hizmet veriliyor..