| Επωνυμία Μάρκας: | Dongxin |
| Αριθμός μοντέλου: | W001 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 σετ/μήνα |
Ο Αυτόματος Πολυκεφαλικός Ζυγός DM-1350-10 προσφέρει ακριβή ζύγιση με προηγμένη τεχνολογία για βιομηχανικές εφαρμογές. Σχεδιασμένος για κατασκευαστές και εταιρείες συσκευασίας, αυτό το μηχάνημα βελτιστοποιεί τις γραμμές παραγωγής με ακριβή μέτρηση και ταχεία επεξεργασία.
| Μοντέλο | DM-1350-10 / W001 |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1350 × 775 × 2300 mm (Μ × Π × Υ) |
| Βάρος | 140 kg |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 530W μέγιστο στα 220V |
| Τάση Εισόδου | AC-220V 50Hz ή AC-380V 50Hz |
| Ακρίβεια Ζύγισης | ±2g |
| Αποδοτικότητα Παραγωγής | 10 δευτερόλεπτα ανά κύκλο καλουπιού |
| Χωρητικότητα Χοάνης | 25 kg (20 kg συνιστώμενη χρήση) |
| Πίεση Αέρα | 0.4-0.6 Mpa |
| Κατανάλωση Αέρα | 3.0 L/min |
Αυτός ο πολυκεφαλικός ζυγός είναι ιδανικός για τη βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων, φαρμακευτικών προϊόντων, χημικών και κατασκευών. Κατάλληλος για τη ζύγιση σνακ, καραμελών, ξηρών καρπών, αποξηραμένων φρούτων, κατεψυγμένων τροφίμων, κόκκων, μικρών εξαρτημάτων υλικού και χημικών σκονών.
Η Dongxin προσφέρει προσαρμοσμένες λύσεις για τον Αυτόματο Πολυκεφαλικό Ζυγό DM-1350-10 για να καλύψει συγκεκριμένες απαιτήσεις παραγωγής, διασφαλίζοντας βέλτιστη αποδοτικότητα και ακρίβεια για τις λειτουργικές σας ανάγκες.
Περιλαμβάνει ολοκληρωμένη καθοδήγηση εγκατάστασης, οδηγίες λειτουργίας, διαδικασίες συντήρησης και υποστήριξη αντιμετώπισης προβλημάτων. Το μηχάνημα συνοδεύεται από τυπική εγγύηση που καλύπτει κατασκευαστικά ελαττώματα, με διαθέσιμη εξυπηρέτηση μέσω εξουσιοδοτημένων κέντρων.