| Merknaam: | Dongxin |
| Modelnummer: | W001 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 100 sets/maand |
De DM-1350-10 Automatic Multihead Weigher levert precision weighing met geavanceerde technologie voor industriële toepassingen.Deze machine optimaliseert productielijnen met nauwkeurige meting en snelle verwerking..
| Model | DM-1350-10 / W001. |
|---|---|
| Afmetingen | 1350 × 775 × 2300 mm (L × W × H) |
| Gewicht | 140 kg |
| Energieverbruik | 530W maximaal op 220V. |
| Inlaatspanning | AC-220V 50Hz of AC-380V 50Hz. |
| Nauwkeurige weegkracht | ± 2 g. |
| Productie-efficiëntie | 10 seconden per vormcyclustijd. |
| Hopper Capacity | 25 kg (20 kg recommended usage) |
| Luchtdruk | 0.4-0.6 Mpa |
| Luchtverbruik | 30,0 l/min |
Deze multihead weigher is ideaal voor food processing, pharmaceuticals, chemicals, and manufacturing industries.kleine hardware componentenEn chemische poeders.
Dongxin biedt aangepaste oplossingen voor de DM-1350-10 Automatic Multihead Weigher om aan specifieke productievereisten te voldoen, waardoor optimale efficiëntie en nauwkeurigheid voor uw operationele behoeften wordt gewaarborgd.
Includeert uitgebreide installatie begeleiding, operationele instructies, onderhoudsprocedures, en probleemoplossing ondersteuning.met service beschikbaar via geautoriseerde centra.