| Nazwa marki: | ZHENGTAI |
| Numer modelu: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | 15900 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20 |
Nasza hydrauliczna maszyna do prasowania melaminy do naczyń stołowych została zaprojektowana do precyzyjnego wytwarzania wysokiej jakości talerzy, misek, tac i różnych naczyń melaminowych.Zaprojektowane dla trwałości i wydajności, ta maszyna wykorzystuje zaawansowane systemy ciśnienia hydraulicznego w celu zapewnienia jednolitej gęstości.
Niezależnie od tego, czy produkuje się jednokolorowe, czy wielokolorowe wyroby z melaminy (decal), nasze urządzenia zapewniają stabilność i kontrolę wymaganą do produkcji na skalę przemysłową.
Chcesz rozszerzyć swoją linię produkcyjną melaminy bez dużych inwestycji w nowe maszyny?Oferujemy precyzyjnie zaprojektowaną używaną prasę hydrauliczną specjalnie skonfigurowaną dla wysokiego ciśnienia wymogów formowania kompresyjnego melaminy.
| Specyfikacje techniczne | |
|---|---|
| Średnica cylindru | 450 mm |
| Całkowite ciśnienie | 350 ton |
| Rozmiar stołu | 730 * 850 mm |
| Wycieczka | 560 mm |
| Średnica przewodnika | 120 mm |
| Maszyna | 7350 kg |
| Wielkość maszyny | 2370 * 1500 * 2800 mm |
| Pojemność zbiornika ropy | 486 l |
| Maksymalne ciśnienie | 210 kg/cm2 |
| Średnie zużycie proszku | 11 kW/h |
| Konfiguracja maszyny | |
|---|---|
| Osłona cieplna | Płyty azbestowe pod wysokim ciśnieniem |
| Grubość płyty grzewczej | 70 mm |
| Tryb ogrzewania | Płytka grzewcza (SSR sterowana) |
| Pojemność ogrzewania | 140,8 kW |
| Maszyny elektryczne | 7.5 KW 10P |
| Pompa olejowa | Wspólne chińsko-zagraniczne przedsiębiorstwo LAONAISHI |
| Wyniki badań | Japonia YUKEN |
| Zawór pełnoolejowy | Wspólne chińsko-zagraniczne przedsiębiorstwo LAONAISHI |
| PLC | Sziling tajwański |
| POD | Fuji, Japonia |