| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | ZT300T |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 15900 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
Melamine Masa Çantası Hidrolik Baskı Makinemiz, yüksek kaliteli melamine tabakları, kase, tepsiler ve çeşitli kaplar üretimi için tasarlanmıştır.Dayanıklılık ve verimlilik için tasarlanmış, bu makine, eşit yoğunluğu sağlamak için gelişmiş hidrolik basınç sistemlerini kullanıyor.
Tek renkli veya çok renkli (decal) melamin malzemeleri ürettiğinizde, ekipmanlarımız endüstriyel ölçekli üretim için gerekli istikrarı ve kontrolü sağlar.
Yeni makine yatırımı yapmadan melamin yemek takımları üretim hattınızı genişletmek mi istiyorsunuz?Melamine sıkıştırma kalıplaşımının yüksek basınçlı gereksinimleri için özel olarak yapılandırılmış hassas tasarlanmış bir Kullanılmış Hidrolik Baskı sunuyoruz.
| Teknik özellikler | |
|---|---|
| Silindir çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 350 ton |
| Tablo Boyutu | 730 * 850 mm |
| Seyahat | 560 mm |
| Kılavuz direği çapı | 120 mm |
| Makine ağırlığı | 7350 kg |
| Makine Boyutu | 2370 * 1500 * 2800 mm |
| Petrol depolama kapasitesi | 486 litre |
| Maksimum basınç | 210 KG/CM2 |
| Ortalama toz tüketimi | 11 KW/H |
| Makine Yapılandırması | |
|---|---|
| Sıcaklık kalkanı | Yüksek Basınçlı Asbest Tablosu |
| Isıtma plaka kalınlığı | 70 mm |
| Isıtma Modu | Isıtma plağı (SSR kontrolü) |
| Isıtma kapasitesi | 14.8 KW |
| Elektrikli Makineler | 7.5 KW 10P |
| Yağ pompası | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| Solenoid Valf | Japonya YUKEN |
| Tam yağ valfi | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| PLC | Tayvan Şilin |
| POD | Fuji, Japonya |