| Επωνυμία Μάρκας: | ZHENGTAI |
| Αριθμός μοντέλου: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 15900 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20 |
Η υδραυλική μας μηχανή για την εκτύπωση μελαμίνης για τα επιτραπέζια σκεύη είναι σχεδιασμένη για την ακριβή κατασκευή υψηλής ποιότητας μελαμινών πιάτων, μπολ, δίσκων και διαφόρων ειδών σκευασμάτων.Σχεδιασμένο για αντοχή και αποτελεσματικότητα, αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιεί προηγμένα συστήματα υδραυλικής πίεσης για να εξασφαλίσει ομοιόμορφη πυκνότητα.
Είτε παράγετε μονόχρωμα είτε πολυχρωμά μελαμινένια είδη, ο εξοπλισμός μας προσφέρει τη σταθερότητα και τον έλεγχο που απαιτούνται για την βιομηχανική παραγωγή.
Ψάχνετε να επεκτείνετε την γραμμή παραγωγής μελαμίνης χωρίς τις μεγάλες επενδύσεις σε ολοκαίνουργια μηχανήματα;Προσφέρουμε ένα ακριβή μηχανική Χρησιμοποιούμενο υδραυλικό πρέσσο ειδικά διαμορφωμένο για τις απαιτήσεις υψηλής πίεσης της μελαμίνης στύση.
| Τεχνικές προδιαγραφές | |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρου | 450 χιλιοστά |
| Συνολική πίεση | 350 τόνοι |
| Μέγεθος πίνακα | 730 * 850 mm |
| Ταξίδι | 560 χιλιοστά |
| Διάμετρος οδηγητικού στύλου | 120 χιλιοστά |
| Βάρος μηχανής | 7350 kg |
| Μέγεθος μηχανής | 2370 * 1500 * 2800 mm |
| Δυναμικότητα δεξαμενών πετρελαίου | 486 λίτρα |
| Μέγιστη πίεση | 210 KG/CM2 |
| Μέση κατανάλωση σκόνης | 11 KW/h |
| Διαμόρφωση μηχανής | |
|---|---|
| Θερμική ασπίδα | Πίνακας αμίαντου υψηλής πίεσης |
| Δάχος της πλάκας θέρμανσης | 70 mm |
| Τρόπος θέρμανσης | Πλάκα θέρμανσης (SSR ελεγχόμενη) |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 140,8 KW |
| Ηλεκτρικά μηχανήματα | 7.5 KW 10P |
| Αντλία λάδι | Κινέζικο-ξένο κοινό εγχείρημα LAONAISHI |
| Σολενοειδή βαλβίδα | Ιαπωνία |
| Βαλβίδα πλήρους ελαίου | Κινέζικο-ξένο κοινό εγχείρημα LAONAISHI |
| ΠΛΚ | Ταϊβάν Σίλιν |
| ΠΟΔ | Φούτζι, Ιαπωνία |