| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | 250 ton |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 22800 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
| Teknik Parametre | Özellik |
|---|---|
| Silindir Çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 400 ton |
| Masa Boyutu | 700 × 800 mm |
| Strok | 560 mm |
| Kılavuz Direk Çapı | 110 mm |
| Makine Ağırlığı | 5500 kg |
| Makine Boyutu | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 486 L |
| Maksimum Basınç | 210 KG/CM² |
| Ortalama Toz Tüketimi | 11 KW/H |
| Bileşen | Dahil |
|---|---|
| Isı Kalkanı | Standart |
| Isıtma Plakası | Standart |
| Isıtma Sistemi | Standart |
| Elektrik Makinesi | Standart |
| Yağ Pompası | Standart |
| Solenoid Valf | Standart |
| Tam Yağ Valfi | Standart |
| PLC Kontrol Sistemi | Standart |
| POD Arayüzü | Standart |