| Merknaam: | ZHENGTAI |
| Modelnummer: | 250T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 22800 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
| Technische Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Cilinder Diameter | 450 mm |
| Totale Druk | 400 ton |
| Tafel Grootte | 700 × 800 mm |
| Slag | 560 mm |
| Geleidingsstang Diameter | 110 mm |
| Machine Gewicht | 5500 kg |
| Machine Grootte | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Olie Reservoir Capaciteit | 486 L |
| Maximale Druk | 210 KG/CM² |
| Gemiddeld Poederverbruik | 11 KW/H |
| Component | Inbegrepen |
|---|---|
| Hitte Schild | Standaard |
| Verwarming Plaat | Standaard |
| Verwarming Systeem | Standaard |
| Elektrische Machine | Standaard |
| Olie Pomp | Standaard |
| Solenoïde Klep | Standaard |
| Volledige Olie Klep | Standaard |
| PLC Besturingssysteem | Standaard |
| POD Interface | Standaard |