| Nazwa marki: | DONGXIN |
| Numer modelu: | 400T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | 9200 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20 |
| Średnica cylindru | 450 mm |
| Całkowite ciśnienie | 300 ton |
| Rozmiar stołu | 700 × 800 mm |
| Wycieczka | 560 mm |
| Średnica przewodnika | 110 mm |
| Maszyna | 5500 kg |
| Wielkość maszyny | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Pojemność zbiornika ropy | 486 l |
| Maksymalne ciśnienie | 210 kg/cm2 |
| Średnie zużycie proszku | 11 kW/h |