| Nazwa marki: | DONGXIN |
| Numer modelu: | 400T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | 9200 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20 |
| Średnica cylindra | 450 mm |
| Ciśnienie całkowite | 300 ton |
| Rozmiar stołu | 700 × 800 mm |
| Skok | 560 mm |
| Średnica słupa prowadzącego | 110 mm |
| Waga maszyny | 5500 kg |
| Rozmiar maszyny | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Pojemność zbiornika oleju | 486 L |
| Maksymalne ciśnienie | 210 KG/CM² |
| Średnie zużycie proszku | 11 KW/H |