| Marka Adı: | DONGXIN |
| Model Numarası: | 1350Lx800gx2350H |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 2815 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
| Boyutları | 1500×650×2200mm (L×W×H) / 1400×850×2400mm (alternatif model) |
| Giriş Voltajı | AC 220V 50Hz veya AC 380V 50Hz |
| Maksimum Güç | 530W (220V) / 2.3KW (alternatif konfigürasyon) |
| Hava Kaynağı Basıncı | 0.4 - 0.6 MPa |
| Hava tüketimi | 3.0 L/min |
| Hopper Kapasitesi | 25 - 40KG (tek çanta yükleme) |
| Makine ağırlığı | 200 - 280KG |