| Nazwa marki: | Dongxin |
| Numer modelu: | PL003 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negotiable |
| Warunki płatności: | TT lub LC |
| Możliwość zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do szlifowania |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Waga | 2 tony |
| Opcje napięcia | 220V / 380V / 415V |
| Wymiary | 3610 x 1500 x 2030 (mm) |
| Władza | 2 kW |