| Merknaam: | Dongxin |
| Modelnummer: | PL003 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | TT of LC |
| Leveringscapaciteit: | 50 sets per maand |
| Productnaam | Automatische slijpmachine |
| Frequentie | 50 Hz |
| Gewicht | 2 ton |
| Spanningsopties | 220V / 380V / 415V |
| Afmetingen | 3610 x 1500 x 2030 (mm) |
| Stroom | 2 kW |