| Nazwa marki: | ZHENGTAI |
| Numer modelu: | ZT300T |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | 13100 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 20 |
| Średnica cylindra | 450 mm |
| Ciśnienie całkowite | 300 ton |
| Rozmiar stołu | 700 * 800 mm |
| Skok | 560 mm |
| Średnica słupa prowadzącego | 110 mm |
| Waga maszyny | 7350 kg |
| Rozmiar maszyny | 1400*2250*2600 mm |
| Pojemność zbiornika oleju | 486 L |
| Maksymalne ciśnienie | 210 KG/CM² |
| Średnie zużycie proszku | 11 KW/H |
| Osłona termiczna | Płyta azbestowa wysokociśnieniowa |
| Grubość płyty grzewczej | 70 mm |
| Tryb ogrzewania | Płyta grzewcza (sterowana SSR) |
| Moc grzewcza | 14,8 KW |
| Silnik elektryczny | 7,5 KW 10P |
| Pompa olejowa | Wspólne przedsięwzięcie chińsko-zagraniczne LAONAISHI |
| Zawór elektromagnetyczny | Japonia YUKEN |
| Zawór pełnego oleju | Wspólne przedsięwzięcie chińsko-zagraniczne LAONAISHI |
| Sterownik PLC | Tajwan Shilin |
| Wyświetlacz | Fuji, Japonia |