| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | ZT300T |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 13100 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
| Silindir Çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 300 ton |
| Masa Boyutu | 700 * 800 mm |
| Strok | 560 mm |
| Kılavuz Direk Çapı | 110 mm |
| Makine Ağırlığı | 7350 kg |
| Makine Boyutu | 1400*2250*2600 mm |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 486 L |
| Maksimum Basınç | 210 KG/CM² |
| Ortalama Toz Tüketimi | 11 KW/H |
| Isı Kalkanı | Yüksek Basınçlı Asbest Levha |
| Isıtma Plakası Kalınlığı | 70 mm |
| Isıtma Modu | Isıtma Plakası (SSR Kontrollü) |
| Isıtma Kapasitesi | 14.8 KW |
| Elektrik Motoru | 7.5 KW 10P |
| Yağ Pompası | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| Solenoid Valf | Japonya YUKEN |
| Tam Yağ Valfi | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| PLC | Tayvan Shilin |
| POD | Fuji, Japonya |