| Merknaam: | DONGXIN |
| Modelnummer: | 400T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 9200 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
| Cilinderdiameter | 450 mm |
| Totale Druk | 300 ton |
| Tafelgrootte | 700 × 800 mm |
| Slag | 560 mm |
| Geleidingsstangdiameter | 110 mm |
| Machinegewicht | 5500 kg |
| Machinemaat | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Capaciteit Olie Reservoir | 486 L |
| Maximale Druk | 210 KG/CM² |
| Gemiddeld Poederverbruik | 11 KW/H |