| Merknaam: | DONGXIN |
| Modelnummer: | 400T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 9200 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20 |
| Cylinderdiameter | 450 mm |
| Totale druk | 300 ton |
| Tafelgrootte | 700 × 800 mm |
| Trip | 560 mm |
| Diameter van de geleidingsstaaf | 110 mm |
| Gewicht van de machine | 5500 kg |
| Maatwerkgrootte | 2250 × 1360 × 2250 mm |
| Capaciteit van oliereservoirs | 486 l |
| Maximale druk | 210 kg/cm2 |
| Gemiddeld poederverbruik | 11 kW/h |