| Marka Adı: | ZHENGTAI |
| Model Numarası: | ZT300T |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | 15900 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 20 |
Melamin Sofra Hidrolik Pres Makinemiz, yüksek kaliteli melamin tabaklar, kaseler, tepsiler ve çeşitli sofra eşyalarının hassas üretimi için tasarlanmıştır. Dayanıklılık ve verimlilik için tasarlanan bu makine, tekdüze yoğunluk sağlamak için gelişmiş hidrolik basınç sistemlerini kullanır.
İster tek renkli ister çok renkli (dekal) melamin eşyalar üretiyor olun, ekipmanımız endüstriyel ölçekli üretim için gereken stabiliteyi ve kontrolü sunar.
Marka yeni makinelerin ağır yatırımını yapmadan melamin yemek takımı üretim hattınızı genişletmek mi istiyorsunuz? Melamin kompresyon kalıplamanın yüksek basınç talepleri için özel olarak yapılandırılmış, hassas mühendislikle üretilmiş Kullanılmış Hidrolik Pres sunuyoruz.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Silindir Çapı | 450 mm |
| Toplam Basınç | 350 ton |
| Masa Boyutu | 730 × 850 mm |
| Strok | 560 mm |
| Kılavuz Direk Çapı | 120 mm |
| Makine Ağırlığı | 7350 kg |
| Makine Boyutu | 2370 × 1500 × 2800 mm |
| Yağ Deposu Kapasitesi | 486 L |
| Maksimum Basınç | 210 KG/CM² |
| Ortalama Toz Tüketimi | 11 KW/H |
| Makine Yapılandırması | |
|---|---|
| Isı Kalkanı | Yüksek Basınçlı Asbest Levha |
| Isıtma Plakası Kalınlığı | 70 mm |
| Isıtma Modu | Isıtma Plakası (SSR Kontrollü) |
| Isıtma Kapasitesi | 14.8 KW |
| Elektrik Motoru | 7.5 KW 10P |
| Yağ Pompası | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| Solenoid Valf | Japonya YUKEN |
| Tam Yağ Valfi | Çin-Yabancı Ortak Girişim LAONAISHI |
| PLC | Tayvan Shilin |
| POD | Fuji, Japonya |