| Επωνυμία Μάρκας: | ZHENGTAI |
| Αριθμός μοντέλου: | 250 Τ |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | 22800 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20 |
Η Μηχανή Υδραυλικής Πρέσας μας για Επιτραπέζια Σκεύη από Μελανίνη έχει σχεδιαστεί για την ακριβή κατασκευή υψηλής ποιότητας πιάτων, μπολ, δίσκων και διαφόρων ειδών επιτραπέζιων σκευών από μελανίνη. Σχεδιασμένο για ανθεκτικότητα και αποδοτικότητα, αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιεί προηγμένα συστήματα υδραυλικής πίεσης για να διασφαλίσει ομοιόμορφη πυκνότητα και άψογες γυαλιστερές επιφάνειες σε κάθε κομμάτι επιτραπέζιου σκεύους.
| Τεχνική Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διάμετρος Κυλίνδρου | 450 mm |
| Συνολική Πίεση | 400 τόνοι |
| Μέγεθος Τραπεζιού | 750 * 860 mm |
| Διαδρομή | 560 mm |
| Διάμετρος Οδηγού | 125 mm |
| Βάρος Μηχανής | 7500 kg |
| Μέγεθος Μηχανής | 2370*1500*2800 mm |
| Χωρητικότητα Δοχείου Λαδιού | 540 L |
| Μέγιστη Πίεση | 210 KG/CM² |
| Μέση Κατανάλωση Σκόνης | 11 KW/H |
| Στοιχείο | Περιλαμβάνεται |
|---|---|
| Θερμική Ασπίδα | Τυπικό |
| Θερμαντική Πλάκα | Τυπικό |
| Σύστημα Θέρμανσης | Τυπικό |
| Ηλεκτρική Μηχανή | Τυπικό |
| Αντλία Λαδιού | Τυπικό |
| Ηλεκτροβαλβίδα | Τυπικό |
| Βαλβίδα Πλήρους Λαδιού | Τυπικό |
| Σύστημα Ελέγχου PLC | Τυπικό |
| Διεπαφή POD | Τυπικό |
Ελαχιστοποιήστε τα απορρίμματα με ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας (±1°C) και σταθερότητα πίεσης για σταθερή ποιότητα προϊόντος.
Κατάλληλο για διάφορες πρώτες ύλες, συμπεριλαμβανομένων των σκόνες χύτευσης μελαμίνης-φορμαλδεΰδης (MF) και ουρίας-φορμαλδεΰδης (UF).
Οι βελτιστοποιημένες υδραυλικές κινήσεις μειώνουν τον χρόνο αδράνειας, αυξάνοντας σημαντικά την ημερήσια παραγωγή σας.
Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα CE και ISO για να πληροί τις διεθνείς απαιτήσεις ασφάλειας και ποιότητας.