| Επωνυμία Μάρκας: | DONGXIN |
| MOQ: | 1 |
Επαναστατικοποιήστε την παραγωγή επιτραπέζιων σκευών μελαμίνης με τον προηγμένο αυτόματο μηχανισμό λείανσης τριών κεφαλών. Αυτό το σύστημα γυαλίσματος τελευταίας τεχνολογίας προσφέρει ανώτερο φινίρισμα επιφάνειας για επιτραπέζια σκεύη μελαμίνης με πρωτοφανή ταχύτητα, ακρίβεια και αποδοτικότητα.
| Μοντέλο | HA3MB-100-600 (Αυτόματο 3 Κεφαλών) |
|---|---|
| Τάση | 220V/380V/415V (50Hz/60Hz) |
| Συνολική Ισχύς | 2.0 KW |
| Πίεση Λειτουργίας | 0.5-0.8 MPa |
| Βάρος Μηχανής | 2000 KGS |
| Διαστάσεις | 3610×1500×2030mm |
| Ταχύτητα Παραγωγής (Στρογγυλά Προϊόντα) | 600-840 τεμάχια ανά ώρα |
| Ταχύτητα Παραγωγής (Μη-στρογγυλά Προϊόντα) | 400-600 τεμάχια ανά ώρα |
| Εύρος Μεγέθους Προϊόντος | 150-600mm διάμετρος |
| Ακρίβεια Επεξεργασίας | ανοχή ±0.1mm |
| Τραχύτητα Επιφάνειας | Ra ≤0.4μm |
Συμβατά Υλικά: Προϊόντα ρητίνης μελαμίνης-φορμαλδεΰδης, επιτραπέζια σκεύη ουρίας-φορμαλδεΰδης, επιτραπέζια σκεύη από σύνθετα υλικά ινών μπαμπού και άλλα επιτραπέζια σκεύη από θερμοσκληρυνόμενα πλαστικά.
| Μικρά Πιάτα (6-8 ίντσες) | 800-900 τεμάχια ανά ώρα |
|---|---|
| Μεγάλα Πιάτα (10-12 ίντσες) | 600-700 τεμάχια ανά ώρα |
| Μπολ και Ειδικά Αντικείμενα | 400-500 τεμάχια ανά ώρα |
| Μικτή Παραγωγή | Μέσος όρος 650 τεμαχίων ανά ώρα |
| Ημερήσια Παραγωγή (8ωρη βάρδια) | 5.000-7.000 τεμάχια |
| Διπλή Βάρδια | 10.000-14.000 τεμάχια |
| Τριπλή Βάρδια | 15.000-21.000 τεμάχια |
| Χώρος Δαπέδου | Ελάχιστη περιοχή 4μ × 2μ |
|---|---|
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 3 φάσεις, 380V, χωρητικότητα 15KVA |
| Συμπιεσμένος Αέρας | 0.6-0.8 MPa, 200L/min |
| Περιβαλλοντικές Συνθήκες | Θερμοκρασία 15-35°C, Υγρασία <70% |
| Χρόνος Εγκατάστασης | 1-2 ημέρες με εκπαιδευμένους τεχνικούς |
| Θέση σε Λειτουργία | 4-6 ώρες συμπεριλαμβανομένων των δοκιμών |
| Εκπαίδευση | 2-3 ημέρες εκπαίδευση χειριστή περιλαμβάνονται |
| Έτοιμο για Παραγωγή | Εντός 1 εβδομάδας από την παράδοση |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες πλήρης εγγύηση |
|---|---|
| Απομακρυσμένη Υποστήριξη | 24/7 online τεχνική βοήθεια |
| Ανταλλακτικά | Εγγύηση διαθεσιμότητας ανταλλακτικών 10 ετών |
| Δίκτυο Υπηρεσιών | Τοπικά κέντρα εξυπηρέτησης παγκοσμίως |
| Χρόνος Παράδοσης | 30-45 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση και εκπαίδευση επί τόπου περιλαμβάνονται |
| Βάρος Αποστολής | 2300 KGS (συμπεριλαμβανομένης της συσκευασίας) |